טלפון 054.5298827 או 050.2003474 פקס 03.9794620

ייעוץ לעסקים

עלות התדלוק מותירה בימים אלה חור עמוק בכיס של כולנו ומכבידה על הוצאות העסק, ובכן מדוע לשלם יותר? הנני שמח להציע לך הצעת חיסכון מידית ויעילה לעסק שלך. קרא עוד ››

לקוח חדש

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות הינכם מוזמנים למלא טופס קצר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם עם הצעת חיסכון אטרקטיבית ביותר.

אמצעי תדלוק

›› מערכת הדלקן-מומלץ ביותר לעסקים!

מהו דלקן?

זהו התקן ממוחשב ו'חכם' המאפשר תדלוק אוטומטי בכל התחנות שבהסדר ברחבי הארץ, ללא צורך במזומנים או בכרטיסי אשראי. דלקן ניתן להתקנה פשוטה בכל כלי רכב, פרטי או מסחרי, והופך את פעולת התדלוק לפשוטה, מהירה וללא טעויות. הדלקן מאפשר לנהגים לתדלק באופן עצמאי, עפ"י סוג הדלק שהוגדר מראש, ומאפשר שירות עצמי גם מחוץ לשעות פעילות התחנה. דלקן מהווה כלי עזר חשוב לקצין הרכב ומנהלי החברה, ומאפשר להם בקרה מדוקדקת על הוצאות צי הרכב. הטכנולוגיה מאפשרת להציג באמצעות אתר מאובטח את כל נתוני התדלוק החשובים, כגון מספר הרכב, סוג הדלק הנצרך על ידו, התחנה בה בוצעה העסקה שעת התדלוק וכן את פרטי הלקוח המשלם. מייד בעת התדלוק משודרים נתוני התדלוק למאגר נתונים מרכזי מאובטח, ומועברים ללקוחות, אחת לחודש, באמצעות דו"ח מודפס או ממוחשב.

חיסכון, בקרה, אמינות

שימוש קבוע בדלקן יחסוך לך בירוקרטיה מרובה. במקום לעקוב אחרי עשרות ומאות חשבוניות תדלוק, אחת לחודש תקבל אליך חשבונית מס אחת. במקום לעקוב אחרי כל כלי רכב בנפרד, תקבל דיווח פרטני ואמין שיבטיח לך תשלום רק עבור כלי הרכב המורשים על ידך. מעבר לזאת, דלקן מאפשר לך לקבל מידע ב"חתכים" רצוניים כך שתוכל לדעת בדיוק היכן תדלק כל רכב ורכב, ובאיזה סכום הייתה כל פעולה. הנתונים הסטטיסטיים היחודיים שהדלקן מספק יעזרו לך לעקוב אחרי תקינות כלי הרכב, ויתריעו בפני חריגות בצריכת הדלק. זיהית חריגה חשודה? באמצעות תוכנת ה- on line החדישה של הדלקן, ניתן לחסום מיידית כל אפשרות תדלוק ברכב, באמצעות שיחה למוקד הדלקנים העומד לשרותך בכל שאלה ועניין. מוקד שירות הלקוחות דלקנים פועל שישה ימים בשבוע ונותן מענה ON LINE לכל שאלה או בעיה.

התקנת הדלקן

הרכבת ההתקן ברכב הינה התקנה פשוטה ביותר ומתבצעת במוסכי התקנה מורשים בלבד,מיד לאחר ההתקנה ניתן להתחיל להשתמש בשירות ,כמו כן לבחירתך פריסה ארצית של מרכזי שירות והתקנה.

שני סוגי דלקנים, לכל סוגי כלי הרכב

לבחירתך, שני סוגים שונים של דלקנים : לכלי רכב קטנים ובינוניים, ולכלי רכב בהם יש צורך בקריאת מד אוץ ומדי תדלוק, כגון משאיות ואוטובוסים. בשני סוגי הדלקנים קיים מנגנון המבטל אותם מייד עם עקירתם מכלי הרכב, טכנולוגיה חכמה זו מונעת אפשרות שימוש לרעה בדלקן.

דלקן באינטרנט: קבל את המידע מייד

כמו לקוחות רבים, גם אתה תוכל להצטרף ל"דלקן באינטרנט", וליהנות ממידע עדכני וזמין במשך כל החודש, ללא כל המתנה. " דלקן באינטרנט " אוסף את המידע על התדלוקים השונים, ומשדר אותם לאתר האינטרנט המאובטח של החברה. הנתונים באתר זה מתעדכנים מדי 24 שעות, וכך תוכל לבצע מעקב ברמה היומיומית, לשמור את הנתונים בכל תוכנה סטטיסטית, או לקבלם לתוך מערכת הניהול שלך.

מאות לקוחות מרוצים, עשרות אלפי כלי רכב

כשאתה מצטרף לשירות דלקן אתה מצטרף למועדון איכות של מאות לקוחות עסקיים נאמנים ומרוצים, להם עשרות אלפי כלי רכב בדרכים. אתה מצטרף למערכת משופשפת ומתורגלת, שיודעת להעניק את השירות הטוב ביותר בתחומה. מערך השירות שלנו יודע לטפל בכל בקשה או תקלה, והוא זה שמשאיר את לקוחותינו הוותיקים נאמנים לנו במשך שנים רבות.

›› כרטיסי תידלוק

כרטיס רכב

כרטיס המאפשר ללקוח להשתמש בשירותי התדלוק האוטומטי. כרטיס זה משוייך לשם לקוח ספציפי וכן למספר רכב וסוג דלק. ניתן להגבילו עפ"י בקשת הלקוח.

כרטיס נהג

כרטיס המאפשר ללקוח להשתמש בשירותי התדלוק האוטומטי. כרטיס זה משוייך לנהג ספציפי (שם הנהג ומס' ת"ז). מתאים לתדלוק בנזין וסולר ניתן להגבילו עפ"י בקשת הלקוח, מהווה כפתרון זמני לרכב חלופי או למנהלי ציי רכב ולכן וחוסך את השימוש בקופה קטנה של הארגון.

כרטיס מאסטר

כרטיס המאפשר ללקוח להשתמש בשירותי התדלוק האוטומטי. הכרטיס משויך לשם לקוח בלבד, מתאים לתדלוק בנזין וסולר ניתן להגבילו עפ"י בקשת הלקוח. הכרטיס הינו כללי ולכן מאפשר שימוש גמיש הן לקצין הרכב והן למנהלי הארגון.

כרטיס תדלוק באינטרנט: קבל את המידע מייד

לקוחות הבוחרים כרטיס תדלוק יכולים גם להצטרף לכרטיס תדלוק באינטרנט, וליהנות ממידע עדכני וזמין במשך כל החודש, ללא כל המתנה. כרטיס תדלוק באינטרנט אוסף את המידע על התדלוקים השונים, ומשדר אותם לאתר האינטרנט המאובטח של החברה. הנתונים באתר זה מתעדכנים מדי 24 שעות, וכך תוכל לבצע מעקב ברמה היומיומית, לשמור את הנתונים בכל תוכנה סטטיסטית, או לקבלם לתוך מערכת הניהול שלך.

ביטול אמצעי תדלוק

לשירותכם מוקד שירות לקוחות הפועל 6 ימים בשבוע המעניק פתרונות לבעיות טכניות בזמן אמת,אתם יכולים לישון בשקט כרטיס או דלקן ניתנים לביטול\חסימה בשיחת טלפון לפי דרישת הלקוח. פשוט התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה 24 שעות 7 ימים בשבוע 365 יום בשנה ואנו נעזור בכל פנייה.

לתהליך הייעוץ צור קשר
איתכם לאורך כל הדרך