טלפון 054.5298827 או 050.2003474 פקס 03.9794620

ייעוץ לעסקים

עלות התדלוק מותירה בימים אלה חור עמוק בכיס של כולנו ומכבידה על הוצאות העסק, ובכן מדוע לשלם יותר? הנני שמח להציע לך הצעת חיסכון מידית ויעילה לעסק שלך. קרא עוד ››

לקוח חדש

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות הינכם מוזמנים למלא טופס קצר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם עם הצעת חיסכון אטרקטיבית ביותר.

10 דרכים פשוטות לחסוך אנרגיה במכונית שלך ...

טיפים לחיסכון היכולים לעזור לך לנסוע רחוק יותר לפני שתצטרך למלא את המיכל שוב.

1. האט

כוחות אווירודינמיים גורמים למנוע לעבוד קשה יותר ולהשתמש יותר בדלק.צריך פשוט להקטין את המהירויות בכביש המהיר עד ל- 90 ק"מ / לשעה ובכך להוריד את צריכת הדלק למנוע בקרוב ל-20 אחוזים.

2. האצה

האצה מהירה אומנם מקרבת לך את קו הגמר מהר יותר, אבל תקבלו גם מיכל ריק מהר יותר, מנועים צורכים את רוב הדלק כאשר הינך מאיץ במיוחד מעצירה מלאה נקודה. אז החל את ההאצה במתינות(בעדינות על הגז)בכך תשפר את הצריכה הכללית ב- 33 אחוזים.

3. תכנון נסיעה

כאשר הינך יוצא לנסיעה לכל מטרה,תכנון נכון של המסלול יכול למנוע נסיעה מיותרת. נסה לא לנסוע במהלך שעות העומס,כל עצירה ותחילת נסיעה מעלה את צריכת הדלק.

4. שיתוף נסיעה

באמצעות נסיעה עם שותפי נסיעה ניתן לחסוך בהוצאות דלק, הנחלקות על פני מספר רב יותר של נוסעים. אם השארת את הרכב בבית והצטרפת לנסיעה עם אדם נוסף - חסכת בלאי לרכבך, זמן חיפוש אחר חנייה, וזמן נהיגה יקר (תוכלו להשתמש בזמן הנסיעה לצרכים אחרים או סתם לנוח.

5. מיזוג אוויר

השימוש במיזוג יכול להעלות את צריכת הדלק ב-10 אחוזים תחת מהירויות מסוימות ותנאי דרך שונים.

6. כיוון מנוע

אתה תלוי במכונית שלך בכל יום, ואילו המכונית שלך תלויה בך.לכן בצע טיפולים בזמן ודאג לכיוון המנוע על ידי מכונאי מוסמך,לא רק שזה יכול לעזור לך להאריך את חיי הרכב יותר, אבל גם יכול לעזור לך לשפר את צריכת הדלק. זכור מנוע מכוון נכון בריא יותר לך ולרכבך.

7. בדוק את צמיגים

לא רק שצמיגים לא מנופחים הם צמיגים מסוכנים, אבל הם יכולים להעלות את צריכת הדלק עד 3 אחוזים. אז מומלץ לשמור את הצמיגים מנופחים בלחץ הנכון תמיד.

8. רוקן את תא המטען

האם תא המטען שלך דומה יותר למחסן? כל תוספת במשקל דורשת תוספת כוח ותוספת דלק למנוע. על כל 50 קילו, הצריכה של הדלק עולה עד 2 אחוזים, במיוחד אם את\ה נוהגים ברכב קטן וקל.

9. בחירת הילוך

נהיגה בהילוכים אשר לא מתאימים לתנאי הדרך מאלצים את המנוע להתאמץ יותר ולבזבז יותר דלק. בגיר אוטומטי תן למחשב לקבוע את המהלך הראוי. בגיר ידני מומלץ לבחור את המהלך עם סיבובי המנוע הנמוך ביותר כמובן בהתאם לתנאי הדרך.

10. הימנע מסיבובי סרק

אחת הדרכים הנפוצות של לבזבז דלק הינה כאשר המנוע עובד ללא נסיעה אנו מקבלים צריכה של 0 ק"מ לליטר. מה עם "לחמם את המנוע" את המנוע? ברוב תנאי מזג האוויר בארצנו,מערכות הזרקות הדלק המודרניות אינן מחייבות חימום של המנוע לפני נסיעה.לכן אם אתה לא נוסע או מתכוון לנסוע,יש לכבות את המנוע.

נסיעה טובה ובטוחה

לטיפ המשתלם אשר יחסוך לכם בכל תדלוק כסף, פשוט מלאו את הפרטים בקישור צור קשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.